..........

..........

Ako vyzerá všedný deň Ghotyca, ktorý je školou povinný

23. february 2012 at 14:16 | Alethea Raewlyn |  Myslené ironicky
~ Takto presne vyzerá všedný deň školou povinného GHOTYCA. Pokiaľ chcete byť Ívl ÜberG, určite sa týmto každý deň riaďte. Za žiadnych okolností neporušte tento zoznam vecí, ktoré musíte ako skutočný Ghotyc urobiť!
~ WARNING: Opäť je to paródia, preto to aj putuje do rubriky Myslené ironicky. Preto si z tohoto za žiadnych okolností neberte príklad! Inak ma to neskutočne pobavilo. ;DDDD Chudák Marilyn Manson.. Chudáci Immortal.. Je to v originále, v češtine.
Všedný deň školou povinného Ghotyca.

6:30 - Vstávám do školy. Jdu si k snídani vypít šálek krve, pak se umyju a nalíčím se jako z hororu. Obléknu si co nejvíc dárk oblečení, abych vypadala zle na ulici, do MP3 si pustím Marilyna Mansona a vyrazím na autobus.
7:10 - Přijede mi autobus. Hodím řidiči dvacku a se slovy "dělej, nebo tě prokleju" si od něj vemu lístek. Všichni se na mě otočí. Jak nádherný pocit když se na vás všichni dívaj! Cestou vrazím facku tomu miminu co sedí na sedadle vedle matky a půjdu si sednout ke dveřím, abych mohla podtrhávat nohy těm, co se neměli tu čest narodit jako ghotyc. Pustím si nahlas Rock is dead od Marilyna Mansona a zpívám (falešně) na celý autobus.
7:40 - Dorazím na nádraží a užívám si ten pocit že na mě jsou všichni otočený. Vypadám tak dárk a ívl!!
8:00-14:25 - Probíhá vyučování. Učitelé se mě asi bojí, takže dělám naschvály a spolužáky taky pěkně provokuju. Svojí kamarádce ghotyčce pak brečím na rameni jakou mám šílenou depku a že mě nikdo nemá rád. Jdeme se spolu na záchody pořezat.
14:40 - Oběd. Seřvu kuchařku za to, že mi nechce dát vlastní krev k jídlu a s odporem na ní vyliju čočkovou polívku. Směju se, když se zmítá v bolestech.
15:20 - Znovu jedu autobusem domů, tentokrát mě doprovází Immortal.
16:00 - Vyvěsím si na dveře pokojíka cedulku NERUŠIT VZÝVÁM SATANA a jdu se této činnosti věnovat.
17:30 - Jdu provokovat matku a vyhrožuji ji podřezáním.
18:00 - Večeře. Copak mě nikdo nemůže opatřit něco dárk? Rohlíky se šunkou mě moc dárk a ívl nepřipadají. Naštvu se a poliju sourozence horkou vodou jak jsem to viděla v Addamsově rodině na začátku.
19:00 - Vyrážím na hřbitov a budu tam celou noc. Nejlíp tam zkusím spáchat sebevraždu.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Reni Reni | Web | 23. february 2012 at 21:31 | React

Prý j-eme se na zácho-y po-řezat :D  :D  
*j-e si u-ělat ce-ulku NERUŠIT VZÝVÁM SATANA*
(-éčko mi chcíplo)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

..........