..........

..........

Gothic podľa Fallen Angel

4. march 2012 at 19:44 | Alethea Raewlyn |  Ako sa stať Goth, spísané pózermi
~ Počula som, že táto dievčina už bola niekedy nasmerovaná na tú "správnu stranu" a už nie je dark a ívl dievčinka a prepísala si články, no ja som žiadne prepísanie nevidela. Viacerí ju upozornili, tak neviem, ako to s ňou ďalej je, tento článok ona údajne okopírovala od nejakého chlapca, no i tak s ním úplne súhlasí, či súhlasila. Neviem, no každopádne som to sem musela pridať. Môj názor už veľmi dobre poznáte.
Je velice těžké definovat gothic, každý gothic je originál, ale přesto je něco spojuje. Myslím si, že gothica je především v duši člověka a v jeho názorech na svět. Hodně lidí si myslí, že gothici jsou satanisté, ale není to až tak pravda. Někteří sice jsou, ale jsou i gothici křesťanské víry, můžou mít jakoukoli víru, anebo nevyznávají žádné náboženství.Gothici se zajímají o okultní vědy, zajímá je tajemno, rádi chodí na hřbitov, … zkrátka mají rádi všechno, z čeho tzv. "normální" lidé mají strach. Mají rádi depresivní hudbu, depresivní obrazy, jsou to většinou velcí čtenáři - mají rádi také poezii (např. E.A. Poe, Ch. Baudelair, atd.). Většinou čtou "fantasmagorie" nebo horory, nebo různé tajemné příběhy. Samozřejmě milují horory a scifi filmy. Hudba, kterou poslouchají, je většinou také depresivní a je to hudba tvrdšího rázu (goth metal, black metal, metal, death metal,….)Gothic může být arogantní, anebo naopak melancholický. Hodně gothiců trpí endogenními depresemi, to jsou deprese, které nezpůsobují žádné vnější vlivy. Většinou probíhají tak, že jste v "normálu", pak máte skvělou náladu a z té se dostanete na absolutní dno, kdy často přemýšlíte nad sebevraždou, nebo si samy ubližujete, tento stav trvá někdy až týden, to je u každého člověka jiné. Jednu výhodu však tyto deprese nepochybně mají, a to tu, že díky nim dokážete tvořit krásné temné umění, ať už jsou to obrazy, básně, nebo povídky.Někteří lidé si myslí, že gothica poznají podle jeho černého oblečení, to však nemusí být vždy pravda. Myslím si, že ve Vašem okolí je určitě pár lidí, kteří jsou gothic a vy byste to do nich v životě neřekli.Existuje také mnoho falešných gothiců, kteří se jednoduše oblečou do černé a každému tvrdí, že jsou goth. Pravý goth to o sobě nepotřebuje říkat, pravý goth to dokazuje. Myslím, že gothicem se člověk nestává, gothicem se člověk rodí, jenom o tom nějakou dobu neví, postupem času ten svůj styl akorát pojmenuje.Gothici se rádi scházejí s lidmi jim podobnými na tzv. gothic párty. Většina gothiců, co se oblečení týče se v civilním životě mírní, ale na gothic párty dávají svůj styl patřičně najevo. Gothica je temný a hlavně krásný způsob života.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Reni Reni | Web | 4. march 2012 at 20:17 | React

Fallen Angel nick  na FB má myslím i ta "ghotička" z naší školy. Gothic Fallen Angel Witch. Ale pochybuju, že by to byla ona xD

2 Marquise de Ely Marquise de Ely | Web | 5. march 2012 at 12:08 | React

*Marquise sa tvári, že to nevidí a zakrýva si oči*
(na presne tento istý článok som už raz reagovala, 'Baudelair'.. vraždila by som.. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

..........